2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby pracowni szkolnych w ramach projektów „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Krakowskiego” oraz „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Krakowskim”
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek, wniesienie, montaż (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga montażu danego przedmiotu) oraz uruchomienie (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga uruchomienia danego przedmiotu) sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie w ramach projektu nr FEMP.06.11-IP.01-0130/24 „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Krakowskiego” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie, Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach w ramach projektu nr FEMP.05.03-IP.01-1376/24 „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Krakowskim”. Przedmiot zamówienia będzie wykorzystywany do celów edukacyjnych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie, Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie, Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale, Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach. W Załączniku nr 7 – Opis Przedmiotu Zamówienia wskazano, która szkoła jest odbiorcą poszczególnego przedmiotu zamówienia. 2) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia, nienoszącego znamion użytkowania, wyprodukowanego z uwzględnieniem aktualnych technologii, wolnego od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz zgodnego z wymogami określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 3) Przedmiot zamówienia podzielony jest na 4 części tj.: Część 1: Urządzenie wielofunkcyjne – 1 sztuka Laptop – 2 sztuki Część 2: Zestaw komputerowy – 16 zestawów Monitor – 16 sztuk Drukarka 3D – 4 sztuki Monitor interaktywny 86" z wbudowaną kamerą i akcesoriami – 1 sztuka Dysk sieciowy – 1 sztuka Część 3: Laptop – 34 sztuki Zestaw komputerowy – 40 zestawów Monitor – 40 sztuk Część 4: Laptop – 15 sztuk Drukarka A3 – 1 sztuka Drukarka A4 – 1 sztuka 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 8 do SWZ, b) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ. - Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą wypełniony Załącznik nr 1A – 1D do SWZ – Formularz cenowy, odpowiednio dla części na którą Wykonawca składa ofertę, zgodnie z poniższym wykazem: Załącznik nr 1A do SWZ – Formularz cenowy – dotyczy Części 1 Załącznik nr 1B do SWZ – Formularz cenowy – dotyczy Części 2 Załącznik nr 1C do SWZ – Formularz cenowy – dotyczy Części 3 Załącznik nr 1D do SWZ – Formularz cenowy – dotyczy Części 4 - W Formularzu cenowym należy podać w sposób precyzyjny dane identyfikujące produkt dla każdej pozycji oraz cenę. W przypadku laptopów oraz zestawów komputerowych należy dodatkowo podać dane identyfikujące podzespoły wskazane w formularzu cenowym. Załącznik nr 1A do 1D do SWZ – Formularz cenowy stanowi integralną część oferty i nie podlega uzupełnieniu. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 24 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia. Jednocześnie okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert opisanym poniżej w rozdziale 15 niniejszej SWZ. - Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska, świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. W celu weryfikacji powyższych okoliczności Wykonawca składa w formularzu ofertowym stosowne oświadczenie. Dodatkowo, jeśli przedmiot zamówienia, na który Wykonawca składa ofertę zawiera elementy ICT, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą Wykaz elementów ICT stanowiący załącznik nr 1E do SWZ. Wykaz stanowi integralną część oferty i służy identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. Brak złożenia wraz z ofertą Załącznika nr 1E będzie traktowany jako oświadczenie Wykonawcy o braku elementów ICT w przedmiocie zamówienia, na który Wykonawca składa ofertę. - Zamawiający informuje iż w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy, zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. - W sprawach nieuregulowanych Specyfikacją Warunków Zamówienia, mają zastosowanie przepisy Ustawy Pzp wraz z rozporządzeniami wykonawczymi oraz przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. - Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy (JEDZ) przez wszystkich Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia. Zamawiający, w związku z zapisami art. 139 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia, spełniania warunków udziału w postępowaniu, wezwie Wykonawcę którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy (JEDZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 37453300 Disken, 30232000 Peripheriegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Urządzenie wielofunkcyjne – 1 sztuka Laptop – 2 sztuki
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30232000 Peripheriegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zestaw komputerowy – 16 zestawów Monitor – 16 sztuk Drukarka 3D – 4 sztuki Monitor interaktywny 86" z wbudowaną kamerą i akcesoriami – 1 sztuka Dysk sieciowy – 1 sztuka
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30232000 Peripheriegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 37453300 Disken
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Laptop – 34 sztuki Zestaw komputerowy – 40 zestawów Monitor – 40 sztuk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30232000 Peripheriegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Laptop – 15 sztuk Drukarka A3 – 1 sztuka Drukarka A4 – 1 sztuka
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30231300 Display screens, 30231320 Touch screen monitors, 37453300 Discus, 30232000 Peripheral equipment, 30230000 Computer-related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30232000 Peripheral equipment, 30230000 Computer-related equipment
Options:
Description of the options: brak
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30232000 Peripheral equipment, 30230000 Computer-related equipment, 30231300 Display screens, 30231320 Touch screen monitors, 37453300 Discus
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30232000 Peripheral equipment, 30230000 Computer-related equipment, 30231300 Display screens
Lot: LOT-0004
Title: Część 4