621034-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – Výpočetní cluster II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýpočetní cluster II.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technického vybavení výpočetního clusteru. Součástí dodávky je návrh a kompletace dodávaných systémů a jejich funkčního propojení podle požadavků zadavatele, , uvedených v zadávací dokumentaci, jejich dodání a zajištění požadovaných záručních podmínek. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže určen ve specifikaci plnění (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení) a v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technického vybavení výpočetního clusteru. Součástí dodávky je návrh a kompletace dodávaných systémů a jejich funkčního propojení podle požadavků zadavatele, uvedených v zadávací dokumentaci, jejich dodání a zajištění požadovaných záručních podmínek. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže určen ve specifikaci plnění (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení) a v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Interne KennungVýpočetní cluster II.