See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg gminnych polegającym na utrzymaniu przejezdności dróg w okresie zimowym, w sezonie 2026/2027 w systemie 24 godzinnym, przez 7 dni w tygodniu. Zadaniem będzie zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie nawierzchni dróg oraz chodników przy użyciu sprzętu mechanicznego w ramach zawartych umów na świadczenie usług transportowych. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych według podziału określonego w punkcie 2. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych według poniższego podziału: a) Część I – Drogi utwardzone – trasa I, b) Część II – Drogi utwardzone – trasa II, c) Część III – Drogi utwardzone – trasa III, d) Część IV – Drogi utwardzone – trasa IV, e) Część V – Drogi nieutwardzone – trasa I, f) Część VI – Drogi nieutwardzone – trasa II, g) Część VII – Chodniki i ścieżki rowerowe – trasa I, h) Część VIII – Chodniki i ścieżki rowerowe – trasa II, i) Część IX – Chodniki i ścieżki rowerowe – trasa III, j) Część X – Przejścia dla pieszych oraz dojazdy do przejazdów dla rowerów – trasa I, k) Część XI – Przejścia dla pieszych oraz dojazdy do przejazdów dla rowerów – trasa II, l) Część XII - Załadunek i wywóz śniegu, m) Część XIII – Załadunek mieszanki solno – piaskowej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 11/ZDM/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część I
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część II
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część III
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część IV
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część V
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część VI
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część VII
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część VIII
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część IX
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część X
Interne Kennung: Część X
Los: LOT-0011
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część XI
Interne Kennung: Część XI
Los: LOT-0012
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część XII
Interne Kennung: Część XII
Los: LOT-0013
Titel: Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2026/2027 - część XIII
Interne Kennung: Część XIII