621041-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Izvajanje storitev zasebnega varovanja
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje storitev zasebnega varovanja
Beschreibung: Predmet javnega naročila je »Izvajanje storitev zasebnega varovanja« za obdobje štiriindvajset (24) mesecev, ki je razdeljen na sedem ločenih sklopov. Podrobnejši opis predmeta javnega naročila za posameznega naročnika oziroma za posamezni sklop predmeta javnega naročila (v nadaljevanju: posamezni naročnik in/ali posamezni sklop predmeta javnega naročnika) je podan v ponudbenem predračunu in tehničnih opisih za posamezni sklop predmeta javnega naročila, ki so kot priloge sestavni del razpisne dokumentacije.
Interne Kennung: JN-35191 (JHL-1/24)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sklop št. 1: JAVNO PODJETJE ENERGETIKA LJUBLJANA d.o.o. - Izvajanje varrnostnih storitev
Beschreibung: Izvajanje storitev zasebnega varovanja za obdobje štiriindvajset (24) mesecev za Sklop št. 1: JAVNO PODJETJE ENERGETIKA LJUBLJANA d.o.o. - Izvajanje varrnostnih storitev
Interne Kennung: 552834
Los: LOT-0002
Titel: Sklop št. 2: JAVNO PODJETJE ENERGETIKA LJUBLJANA d.o.o. - Izvajanje požarno-preventivnih storitev
Beschreibung: Izvajanje storitev zasebnega varovanja za obdobje štiriindvajset (24) mesecev za Sklop št. 2: JAVNO PODJETJE ENERGETIKA LJUBLJANA d.o.o. - Izvajanje požarno-preventivnih storitev
Interne Kennung: 552835
Los: LOT-0003
Titel: Sklop št. 3: JAVNO PODJETJE ENERGETIKA LJUBLJANA d.o.o. - Vzpostavitev varnostno gasilske skupine in izvajanje protipožarnega varstva
Beschreibung: Izvajanje storitev zasebnega varovanja za obdobje štiriindvajset (24) mesecev za Sklop št. 3: JAVNO PODJETJE ENERGETIKA LJUBLJANA d.o.o. - Vzpostavitev varnostno gasilske skupine in izvajanje protipožarnega varstva
Interne Kennung: 552836
Los: LOT-0004
Titel: Sklop št. 4: JAVNO PODJETJE VODOVOD-KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.
Beschreibung: Izvajanje storitev zasebnega varovanja za obdobje štiriindvajset (24) mesecev za Sklop št. 4: JAVNO PODJETJE VODOVOD-KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.
Interne Kennung: 552837
Los: LOT-0005
Titel: Sklop št. 5: JAVNO PODJETJE LJUBLJANSKI POTNIŠKI PROMET, d.o.o.
Beschreibung: Izvajanje storitev zasebnega varovanja za obdobje štiriindvajset (24) mesecev za Sklop št. 5: JAVNO PODJETJE LJUBLJANSKI POTNIŠKI PROMET, d.o.o.
Interne Kennung: 552838
Los: LOT-0006
Titel: Sklop št. 6: Javno podjetje Ljubljanska parkirišča in tržnice, d.o.o.
Beschreibung: Izvajanje storitev zasebnega varovanja za obdobje štiriindvajset (24) mesecev za Sklop št. 6: Javno podjetje Ljubljanska parkirišča in tržnice, d.o.o.
Interne Kennung: 552839
Los: LOT-0007
Titel: Sklop št. 7: ŽALE Javno podjetje, d.o.o.
Beschreibung: Izvajanje storitev zasebnega varovanja za obdobje štiriindvajset (24) mesecev za Sklop št. 7: ŽALE Javno podjetje, d.o.o.
Interne Kennung: 552840