2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowy zakup energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Miejskiej Kościan
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej polegającej na dostawie energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usług dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Miejskiej Kościan na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użyteczności publicznej oraz oświetlenia ulic, placów i dróg na terenie miasta Kościana.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001