See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KV – PORADENSKÉ ČINNOSTI PRO KARLOVARSKÝ KRAJ Motivační program k využívání digitálních technologií
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoZ“) formou motivačních programů zaměřených na využívání digitálních technologií, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace (dále jen „účastník/účastníci poradenských činností“). Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod. Specifikace konkrétních poradenských činností je uvedena v Příloze č. 8. této Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: bližší specifikace uvedena v NEN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 6.Motivační program k využívání digitálních technologií – Ostrov
Interne Kennung: 06
Los: LOT-0001
Titel: 1.Motivační program k využívání digitálních technologií – Cheb
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: 2.Motivační program k využívání digitálních technologií – Aš
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0003
Titel: 3.Motivační program k využívání digitálních technologií – Mariánské Lázně
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0004
Titel: 4.Motivační program k využívání digitálních technologií – Sokolov
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0005
Titel: 5.Motivační program k využívání digitálních technologií – Karlovy Vary
Interne Kennung: 05