See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 36/8/2024 Dostawa preparatów do żywienia dojelitowego, sprzętu i środków antyseptycznych wraz z usługą transportu do domu pacjenta.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa preparatów do żywienia dojelitowego, sprzętu i środków antyseptycznych wraz z usługą transportu do domu pacjenta. Szczegółowe zestawienie asortymentu znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Opisie przedmiotu zamówienia dotyczącego usługi transportu - Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 782301-2024
Interne Kennung: 36/8/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141110 Verbandsmaterial, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa preparatów do żywienia dojelitowego, sprzętu i środków antyseptycznych wraz z usługą transportu do domu pacjenta.
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2 i 3 do SWZ