See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 61/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania.
Interne Kennung: 61/KŚZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 61/KŚZ/26
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2.Świadczenia zdrowotne (w tym konsultacje okulistyczne na potrzeby Medycyny Pracy) będą realizowane w czasie pracy Poradni wg potrzeb zgodnie z harmonogramem czasu pracy Poradni. 3.Lekarka świadcząca/lekarz świadczący usługi musi posiadać specjalizację w dziedzinie okulistyki. 4.Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Poradni obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Zespołu Poradni Specjalistycznych/Dyrektor ds. Medycznych. 5.Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6.Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7.Liczba osób świadczących usługi: 1 8.Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.