621102-2026 - Ergebnis
Kroatien – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – POPRAVAK I ODRŽAVANJE APARATA ZA OPERACIJSKE DVORANE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POPRAVAK I ODRŽAVANJE APARATA ZA OPERACIJSKE DVORANE
Beschreibung: Popravak i održavanje aparata za operacijske dvorane
Interne Kennung: PP 129/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 – Usluga popravaka i održavanja aparata za OP dvorane – kreveti za intenzivnu njegu HILL ROM
Beschreibung: Grupa 1 – Usluga popravaka i održavanja aparata za OP dvorane – kreveti za intenzivnu njegu HILL ROM
Interne Kennung: PP 129/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 – Usluga popravaka medicinskih aparata SUSTAV ZA NEIN.UPRAVLJANJE + INSTRUMENTI ZA BIOPSIJU
Beschreibung: Grupa 2 – Usluga popravaka medicinskih aparata SUSTAV ZA NEIN.UPRAVLJANJE + INSTRUMENTI ZA BIOPSIJU
Interne Kennung: PP 129/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 – Usluga popravaka medicinskih aparata OP MIKROSKOP LEICA
Beschreibung: Grupa 3 – Usluga popravaka medicinskih aparata OP MIKROSKOP LEICA
Interne Kennung: PP 129/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4 – Usluga popravaka medicinskih aparata KONTINUIRANI VAKUM I OSTALO
Beschreibung: Grupa 4 – Usluga popravaka medicinskih aparata KONTINUIRANI VAKUM I OSTALO
Interne Kennung: PP 129/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5– Usluga popravaka medicinskih aparata ARTREX I OSTALO
Beschreibung: Grupa 5– Usluga popravaka medicinskih aparata ARTREX I OSTALO
Interne Kennung: PP 129/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6 – Usluga popravaka medicinskih EL. STRECHER MALVESTIO+OSTALO
Beschreibung: Grupa 6 – Usluga popravaka medicinskih EL. STRECHER MALVESTIO+OSTALO
Interne Kennung: PP 129/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7 – Usluga popravaka medicinskih aparata - defibrilator Corplus
Beschreibung: Grupa 7 – Usluga popravaka medicinskih aparata - defibrilator Corplus
Interne Kennung: PP 129/26-7