2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa oleju napędowego przez PKS w Bolesławcu sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od podpisania umowy w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup przez PKS w Bolesławcu sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od podpisania umowy oleju napędowego standardowego w łącznej ilości szacunkowej 475 m3.
Interne Kennung: PKS-BC-2026-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć I
Beschreibung: a) W ramach realizacji tej części przetargu Dostawca powinien zapewnić odbiór paliwa na stacjach paliw znajdujących się w pobliżu kluczowych punktów logistycznych zamawiającego, tj.: • Bolesławiec 59-700, Siedziba firmy PKS Bolesławiec, ul. Modłowa 8, – w promieniu 2 kilometrów od tego miejsca, • Lwówek Śląski 59-600, Dworzec PKP, ul. Dworcowa – w promieniu 2 kilometrów od tego miejsca. b) Szacunkowa ilość zakupionego oleju napędowego w ramach tej części wynosi 450 m3
Interne Kennung: Cześć I
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II
Beschreibung: a) W ramach realizacji tej części przetargu Dostawca powinien zapewnić odbiór paliwa na stacjach paliw znajdujących się w pobliżu kluczowych punktów logistycznych zamawiającego, tj. : • Złotoryja 59-500, Przystanek autobusowy, ul. Staszica – w promieniu 2 kilometrów od tego miejsca. b) Szacunkowa ilość zakupionego oleju napędowego w ramach tej części wynosi 25 m3.
Interne Kennung: Cześć II
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PKS-BC-2026-1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Cześć I
Internal identifier: Cześć I
Lot: LOT-0002
Title: Cześć II
Internal identifier: Cześć II