621119-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bauarbeiten – Nabava izrade projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove potresom oštećenih stambeno – poslovnih zgrada u Zagrebu- Blok Svačić
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava izrade projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove potresom oštećenih stambeno – poslovnih zgrada u Zagrebu- Blok Svačić
Beschreibung: Predmet nabave je izrada projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova cjelovite, konstrukcijske i nekonstrukcijske obnove 13 potresom oštećenih zgrada u Zagrebu – Blok Svačić kako je uređeno Zakonom o obnovi, Programom mjera, Zakonom o gradnji te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Opseg aktivnosti ugovaratelja uključuje: 1. projektiranje i projektantski nadzor:  • cjelovita obnova zgrade  • konstrukcijska obnova zgrade • poravak nekonstrukcijskih elemenata zgrada 2. izvođenje radova :  • cjelovite obnove zgrade  • konstrukcijske obnove zgrade • popravak nekonstrukcijskih elemenata zgrade po načelu obračuna „ključ u ruke“ do pune funkcionalnosti prema Zakonu o obnovi, sukladno članku 630. Zakona o obveznim odnosima (NN 35/05, 41/08, 125/11, 78/15, 29/18, 126/21, 114/22, 156/22, 155/23).
Interne Kennung: VV/2026-385 POZIV 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung