2. Verfahren
Verfahren
Titel: PŘEPRAVA DŘÍVÍ 2031
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS a následné zadávání veřejných zakázek v DNS v oblasti provádění služeb pro zadavatele v oblasti přepravy dřevní hmoty a provádění souvisejících činností včetně nakládky a vykládky dříví. Dřevní hmota bude přepravována ze zadavatelem určených odvozních míst na místa vykládky. Místa vykládky budou specifikována v rámci veřejných zakázek zadávaných v DNS s uvedením názvu příjemce, železniční stanice (čísla stanice), příp. GPS souřadnicemi místa vykládky. V případě požadavku zadavatele vybraný dodavatel zajistí i vagónování dříví.
Interne Kennung: VLS-026588/2026/1900
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předmět plnění veřejné zakázky bude dle možností zadavatele specifikován při zohlednění vlivu přírodních podmínek a třetích stran (zejména omezující dopady použití vojenských újezdů armádou ČR, požadavků orgánů ochrany přírody a dalších orgánů veřejné správy) co nejkonkrétněji. Zadavatel si vyhrazuje právo nerealizovat z objektivních důvodů celé předpokládané množství poptávaného plnění či změnit rozsah služby v plnění komodit veřejné zakázky při zachování cenových a technologických podmínek. Z takového rozhodnutí zadavatele nevzniká dodavateli právo k účtování jakýchkoliv odměn, smluvních pokut či náhrad škod, pokud není v zadávacích podmínkách stanoveno jinak.