2. Verfahren
Verfahren
Titel: Functioneel Beheerder - cluster W&I
Beschreibung: Het betreft een rol waarin digitale dienstverlening direct impact heeft op het leven van Rotterdammers. Jij zorgt dat cruciale W&I‑applicaties feilloos functioneren en dat audits, autorisaties en gebruikersbeheer strak georganiseerd zijn. In een omgeving waar tempo en verantwoordelijkheid samenkomen, houd jij het overzicht, borg je veiligheid en zorg je dat processen kloppen. Met jouw vakmanschap blijft de stad draaien, betrouwbaar en toekomstgericht.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000