See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/PN/2026/42-sprzęt POZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek oraz montaż sprzętu medycznego na potrzeby Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie realizowane jest w ramach Przedsięwzięcia „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021–2027 (FEnIKS).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31515000 Ultraviolettlampen, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 2a
Interne Kennung: Pakiet 2a
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2b
Interne Kennung: Pakiet 2b
Haupteinstufung (cpv): 31515000 Ultraviolettlampen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 2c
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek oraz montaż sprzętu medycznego na potrzeby Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie realizowane jest w ramach Przedsięwzięcia „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021–2027 (FEnIKS
Interne Kennung: Pakiet 2c
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 2d
Interne Kennung: Pakiet 2d
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage