See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lijekovi isoniazid+piridoksin, aprepitant - iznimna žurnost (u iznosu od 11.794,70 eura bez PDV-a)
Beschreibung: Lijekovi isoniazid+piridoksin, aprepitant - iznimna žurnost
Interne Kennung: PP 163/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: grupa 1
Beschreibung: grupa 1
Interne Kennung: PP 163/26-1
Los: LOT-0002
Titel: grupa 2
Beschreibung: grupa 2
Interne Kennung: PP 163/26-2