2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis myček, dezinfektorů a jejich příslušenství
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění oprav zdravotnických prostředků a provádění bezpečnostně technických kontrol (vč. kontrol elektrického zařízení) vč. vystavení protokolu v souladu se zákonem 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro u zdravotnické techniky výrobců Miele & Cie. KG. c. Dále provádění validace zdravotnických prostředků dle vyhlášky č. 306/2012 Sb., o podmínkách předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění a o hygienických požadavcích na provoz zdravotnických zařízení a vybraných zařízení sociálních služeb. Součástí servisu je i doprava, výměna a montáž náhradních dílů a materiálu, které budou při provádění servisu použity. Samotné náhradní díly a materiál, které budou při provádění servisu použity, nejsou předmětem této veřejné zakázky. S vybraným dodavatelem bude uzavřena smlouva na dobu určitou: 6 let.
Interne Kennung: 021/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kompletní obchodní podmínky této veřejné zakázky včetně vyhrazených změn závazků jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je přílohou zadávací dokumentace a je zveřejněn a ke stažení na profilu zadavatele.