621197-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Buchhaltung – Servicii financiar-contabile si de raportare
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii financiar-contabile si de raportare
Beschreibung: Obiectul achizitiei il reprezinta prestarea de servicii financiar-contabile si de raportare necesare activitatii Institutului Oncologic Prof. Dr. Al. Trestioreanu Bucuresti, structurate pe 3 loturi: Lot 1 - Servicii de contabilitate, Lot 2 - Servicii de executie bugetara si organizarea conducerii evidentei angajamentelor bugetare si legale, Lot 3 - Servicii de raportare CASMB, Ministerul Sanatatii, DSP
Interne Kennung: 4203709_2026_PAAPD1633588
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211000 Buchhaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Servicii de contabilitate
Beschreibung: acord cadru 12 luni, conform specificatiilor din caietul de sarcini. Cant acord cadru: min. o luna - max. 12 luni, cant contract subsecvent min o luna - max 6 luni.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de executie bugetara si organizarea conducerii evidentei angajamentelor bugetare si legale
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79211120 Erstellung von Einkaufs- und Absatzberichten
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de raportare CASMB, Ministerul Sanatatii, DSP
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung