See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK Vervangingsinvestering 2026 en 2027
Beschreibung: De gemeente Weert is voornemens een werk “ROK Vervangingsinvestering 2026 en 2027” aan te besteden volgends de Europese Openbare procedure op basis van “Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV)”. Het werk betreft: Een Raamovereenkomst (ROK) voor 2 percelen in de gemeente Weert. Perceel 1: Breijbaan, Ittervoorterweg en Hennenstraatje Perceel 2: Lozerweg, Kruispeelweg en Bieskampweg/Witvennenweg. De aannemer met de beste score “BPKV” krijgt perceel 2. De aannemer met de 2e beste score “BPKV” krijgt perceel 1. Perceel 1: Breijbaan ca. 2500 m Ittervoorderweg / Hennenstraatje ca. 1950 m Perceel 2: Kruispeelweg ca. 2200 m Lozerweg ca. 1750 m Bieskampweg en Witvennenweg ca. 1700 m
Interne Kennung: WEE208
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2 aannemers via interview en prijs
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Breijbaan en Ittervoorterweg/Hennenstraatje
Beschreibung: ROK vervangingsinvestering 2026 en 2027 zie hoofdopdracht tbv perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging nvt
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Kruispeelweg, Lozerweg en Bieskampweg/Witvennenweg
Beschreibung: ROK vervangingsinvestering 2026 en 2027 Zie hoofdopdracht perceel 2
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten