2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enquêteanalyse-tool
Beschreibung: De opdracht betreft de implementatie, het beheer en doorontwikkeling van een Enquêteanalyse-tool en de integratie daarvan in het IT-landschap van VfPf. EUR 795.000,- zie offerteaanvraag inclusief bijlagen bij een looptijd van maximaal 9 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 1 februari 2027 tot en met 31 december 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging van 3-maal 2 jaar.