621214-2026 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – Zámek Pardubice – dodávka atypického vybavení do reprezentativního sálu a foyer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZámek Pardubice – dodávka atypického vybavení do reprezentativního sálu a foyer
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž atypického nábytku a dalšího vybavení pro reprezentativní sál a foyer dle projektové dokumentace, kterou vypracovala společnost Masák & Partner, s.r.o., Rooseveltova 39/575, Praha 6, IČO 270 86 631 (viz příloha č. 4 ZD). Podrobné informace o předmětu plnění jsou obsaženy v návrhu smlouvy (příloha č. 2 ZD), položkovém rozpočtu (příloha č. 3 ZD) a v projektové dokumentaci (příloha č. 4 ZD). Pokud je rozdíl ve specifikaci mezi položkovým rozpočtem a projektovou dokumentací, platí specifikace v položkovém rozpočtu. Zakázka je realizována v rámci projektu dotovaného z EU prostřednictvím IROP s názvem „Zámek Pardubice - vybudování reprezentativního sálu a foyer se zázemím pro společenský trakt zámeckého paláce“, reg. č. CZ.06.04.04/00/22_062/0005140.
Interne KennungKUPA-12353/2026-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001