2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: De gemeente beoogt een overeenkomst met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening en de koffievoorziening (coffee operating) binnen haar locaties. Onder de dienstverlening vallen onder andere reguliere schoonmaakwerkzaamheden, vloeronderhoud, glasbewassing en het verzorgen, beheren en het schoonmaken en onderhouden van koffievoorzieningen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten.