See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIE PRODUSE ALIMENTARE PENTRU PREPARAREA HRANEI BOLNAVILOR INTERNATI IN SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ROŞIORI DE VEDE
Beschreibung: Achiziție produse alimentare pentru prepararea hranei bolnavilor internați in Spitalul de Pneumoftiziologie Roșiori de Vede, pentru o perioada de 24 de luni, defalcata pe 7 loturi conform informațiilor prezentate in caietul de sarcini. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 (înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor) Numărul de zile calendaristice înaintea termenului limită de primire a Ofertelor la care Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet la toate solicitările de clarificări și/sau informații suplimentare primite de la operatorii economici interesați: 11 Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: 4568250_2026_PAAPD1633683
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produse de origine animala, carne si produse din carne
Beschreibung: Cantitățile minime / maxime precum și specificațiile tehnice se regăsesc descrise în mod detaliat în cuprinsul Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Legume in conserva si/sau la cutie
Interne Kennung: 02
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0003
Titel: Diverse produse alimentare
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0004
Titel: Legume, fructe si fructe cu coaja
Interne Kennung: 04
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0005
Titel: Produse lactate
Interne Kennung: 05
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Oua
Interne Kennung: 06
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Titel: Paine
Interne Kennung: 07
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot