621235-2026 - Ergebnis
Estland – Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht – Rahvusvahelise kaitse taotlejatele kohanemisprogrammi sisseelamismooduli koolituste tellimine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rahvusvahelise kaitse taotlejatele kohanemisprogrammi sisseelamismooduli koolituste tellimine
Beschreibung: Integratsiooni Sihtasutus tellib rahvusvahelise kaitse taotlejatele suunatud kohanemisprogrammi sisseelamismooduli koolituste korraldamise vastavalt AD lisas 1 esitatud riigihanke tehnilisele kirjeldusele. Riigihanke tulemusel sõlmitava hankelepingu tegevused peavad olema teostatud ajavahemikul alates hankelepingu sõlmimisest kuni 10.09.2027. Hankelepinguga määratletud koolitused toimuvad ajavahemikul hankelepingu sõlmimisele järgnevast 10. (kümnendast) tööpäevast (hiljemalt) kuni 31.08.2027 või kuni hankelepingu rahalise kogumahu täitumiseni sõltuvalt sellest kumb tingimus saabub varem. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311575-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000