See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana
Beschreibung: Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana sa održavanjem u punoj funkciji, a uključuje dobavu, isporuku, montažu, stavljanje u punu funkciju robe koja je predmet ove nabave te edukacija osoblja za sigurno i pravilno rukovanje robom. Nuđena oprema mora biti nova i nekorištena.
Interne Kennung: 181
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Stativi i lampe sa pratećom opremom
Beschreibung: Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana sa održavanjem u punoj funkciji, a uključuje dobavu, isporuku, montažu, stavljanje u punu funkciju robe koja je predmet ove nabave te edukacija osoblja za sigurno i pravilno rukovanje robom. Nuđena oprema mora biti nova i nekorištena
Interne Kennung: 181-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2. Operacijski stolovi s priborom
Interne Kennung: 181-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3. Sustav integracije s endoskopskim stupovima
Interne Kennung: 181-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4. - Medicinski uređaji za anesteziju i reanimaciju
Interne Kennung: 181-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5 - Medicinski uređaji za monitoring i prevenciju hipotermije
Interne Kennung: 181-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6. Infuzomati i perfuzori
Beschreibung: Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana sa održavanjem u punoj funkciji, a uključuje dobavu, isporuku, montažu, stavljanje u punu funkciju robe koja je predmet ove nabave te edukacija osoblja za sigurno i pravilno rukovanje robom. Nuđena oprema mora biti nova i nekorištena- infuzomati i perfuzori
Interne Kennung: 181-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7. Ostala oprema-elektrokirurški aparat za rezanje i koagulaciju
Interne Kennung: 181-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8. Ostala oprema-specijalni elektrozavarivač krvnih žila
Interne Kennung: 181-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9. Ostala oprema-sigurnosni uređaj za blijedu stazu
Interne Kennung: 181-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10. Ostala oprema-zaštitna oprema od rtg zračenja
Interne Kennung: 181-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11. Ostala oprema-elektrokirurški ultrazvučni aparat
Interne Kennung: 181-11