See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Informācijas tehnoloģiju aprīkojuma iegāde un piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādei “Ventspils 6.vidusskola
Beschreibung: „Informācijas tehnoloģiju aprīkojuma iegāde un piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādei “Ventspils 6.vidusskola"
Interne Kennung: VDC 2026/21
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Laminatora piegāde