621241-2026 - Wettbewerb
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Sukcesywne dostawy kruszywa łamanego - teren RDLP w Lublinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy kruszywa łamanego - teren RDLP w Lublinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszywa do budowy dróg leśnych. Zamawiający nie dopuszcza kruszyw ze skał wapiennych z wyłączeniem skał dolomitowych. Miejscem realizacji dostaw jest obszar w obrębie terytorialnego zasięgu RDLP w Lublinie. Dostawa kruszywa łamanego C90/3 w ilości 10 000,00 t w tym: - Kruszywo frakcji 0/31,5 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 5 000,00 t; Przeznaczenie: nawierzchnia - Kruszywo frakcji 0/63 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 5 000,00 t; Przeznaczenie: podbudowa zasadnicza. Kruszywo spełniające wymagania jak dla nawierzchni KR 1-2 zgodnie z WT4 2025 Poprzez sformułowanie „Wymagania WT – 4 2025” Zamawiający rozumie, że kruszywa powinny odpowiadać wymaganiom technicznym Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) dla odpowiedniego przeznaczenia kruszywa przedstawionym w Tabeli 6. WT – 4 w 2025 roku. Dostawy będą realizowane partiami wyłącznie na podstawie zamówienia przesłanego przez Zamawiającego droga elektroniczną lub telefonicznie w godzinach 07:00 - 17:00. Realizacja każdej partii rozpocznie się niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia. Gwarantowana wydajność dobowa: Bezwzględny wymóg posiadania przez Wykonawcę stałej zdolności logistycznej i transportowej do dostarczania minimum 270 ton kruszywa w każdym dniu roboczym, utrzymywany nieprzerwanie aż do pełnej realizacji danego zapotrzebowania. Zamawiający wymaga, aby wykonawca dysponował minimum 10 samochodami ciężarowymi (zadeklarowanymi w załączniku nr 5a do SWZ) przeznaczonymi do przewozu kruszywa. Wymóg ten wynika ze specyfiki logistycznej prowadzonych inwestycji, konieczności zapewnienia ciągłości dostaw w wyznaczonych oknach czasowych, ograniczeń infrastrukturalnych na trasie dojazdu oraz konieczności zminimalizowania ryzyka przestoju frontu robót w przypadku awarii sprzętu lub losowej niedostępności kierowców. Minimalna liczba pojazdów gwarantuje elastyczność i realizację dobowego zapotrzebowania na kruszywo na poziomie min. 270 ton bez względu na nieprzewidziane zdarzenia losowe. Każdy dokument wydania zewnętrznego (WZ) potwierdzający dostawę kruszywa musi zawierać numer rejestracyjny pojazdu, który wykonał dany transport. Zamawiający zastrzega sobie prawo do bieżącej weryfikacji zgłoszonych pojazdów, w tym żądania okazania dowodów rejestracyjnych,umów najmu/leasingu. W przypadku stwierdzenia braku pełnej dyspozycyjności floty, Zamawiający ma prawo naliczyć kary umowne zgodnie z § 4. ust.1 pkt. e). Wszelkie ryzyka, koszty oraz formalności związane z ograniczeniami Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) i pozwoleniami od zarządcy drogi spoczywają w całości na Dostawcy. Z uwagi na ograniczone miejsce na placu budowy, rozładunek odbywa się bezpośrednio na budowaną drogę w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie pełne prawo do kontrolnego ważenia materiału oraz żądania dostarczenia partii próbnej przed rozpoczęciem właściwych dostaw.
Interne KennungB.270.31.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSukcesywne dostawy kruszywa łamanego - teren RDLP w Lublinie Nr postępowania: B.270.31.2026
Menge10 000 Tonnen