2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst inspectie en onderzoek bomen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren cyclische boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie van bomen en bosplantsoen b. Uitvoeren jaarlijkse inspectie van bomen c. Uitvoeren boomveiligheidsonderzoek (BVO) d. Uitvoeren Bomen Effect Analyse (BEA) e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden Zie RAW-raamovereenkomst
Interne Kennung: 659388
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee (2) maal één (1) jaar
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 659388
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Twee (2) maal één (1) jaar