2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie mobiliteitskaart
Beschreibung: Havenbedrijf Rotterdam (HbR) faciliteert haar medewerkers momenteel met een mobiliteitskaart voor reizen met het openbaar vervoer. Daarnaast beschikt de organisatie over diverse andere contracten omtrent mobiliteit bijvoorbeeld voor het gebruik van deelauto's en watertaxi. Hoewel deze voorziening goed aansluit bij het traditionele OV-gebruik, sluiten de huidige functionaliteiten en contractvorm niet meer volledig aan op de veranderende mobiliteitsbehoefte van de organisatie. HbR zet in op een flexibel, duurzaam en toekomstbestendig mobiliteitsbeleid dat aansluit bij hybride werken, veranderende reispatronen en de ambitie om de CO₂-uitstoot verder te reduceren. Medewerkers maken steeds vaker gebruik van verschillende vervoersmodaliteiten, zoals openbaar vervoer, deelauto's, deelfietsen, e-bikes en watertaxi's.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr