See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przygotowania, produkcji posiłków dla pacjentów WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
Beschreibung: Usługa całodobowego żywienia pacjentów Szpitala w systemie tacowym, w tym dzieci od 5. miesiąca życia do 18. roku życia – ul. Koszarowa oraz pacjentów Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży – ul. Wołowska.
Interne Kennung: WR 81/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WR 81/26 Usługa przygotowania, produkcji posiłków dla pacjentów WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.
Beschreibung: Zakup sprzętu medycznego w ramach opieki kardiologicznej - zastosowanie diagnostyczno-reanimacyjne (Respirator) zgodnie z opisem w załączniku nr1-formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte