See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telpu remontdarbi 7 (septiņiem) objektiem Limbažos, patvertņu pielāgošanai
Beschreibung: Telpu remontdarbi 7 (septiņiem) objektiem Limbažos, patvertņu pielāgošanai
Interne Kennung: LNP 2026/6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Telpu Burtnieku ielā 7, Limbažos, Limbažu novadā piemērošana patvertnes funkcijām
Los: LOT-0002
Titel: Telpu Burtnieku ielā 4, Limbažos, Limbažu novadā piemērošana patvertnes funkcijām
Los: LOT-0003
Titel: Telpu Parka ielā 36, Limbažos, Limbažu novadā piemērošana patvertnes funkcijām
Los: LOT-0004
Titel: Telpu Rīgas ielā 30, Limbažos, Limbažu novadā piemērošana patvertnes funkcijām
Los: LOT-0005
Titel: Telpu Rīgas ielā 28, Limbažos, Limbažu novadā piemērošana patvertnes funkcijām
Los: LOT-0006
Titel: Telpu Rīgas ielā 16, Limbažos, Limbažu novadā piemērošana patvertnes funkcijām
Los: LOT-0007
Titel: Telpu Rīgas ielā 9, Limbažos, Limbažu novadā piemērošana patvertnes funkcijām