2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente medicale pentru SPITALUL CLINIC COLENTINA – 6 loturi
Beschreibung: LOT Denumire echipament Cant. 1 Ecograf performant 1 2 Spirometru portabil 1 3 Cart Spirometrie 2 4 Multifuncțional Kinetoterapie 1 5 Fotoliu pacienți 4 6 Stație dedurizare și deferizare 1 Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 25502860_2026_PAAPD1637570
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ecograf performant - 1 buc
Beschreibung: Ecograf performant - 1 buc
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 80530000 Berufsausbildung
Los: LOT-0002
Titel: Spirometru portabil - 1 buc
Beschreibung: Spirometru portabil - 1 buc
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 80530000 Berufsausbildung
Los: LOT-0003
Titel: Cart Spirometrie - 2 buc
Beschreibung: Cart Spirometrie - 2 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Multifuncțional Kinetoterapie - 1 buc
Beschreibung: Multifuncțional Kinetoterapie - 1 buc
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 80530000 Berufsausbildung
Los: LOT-0005
Titel: Fotoliu pacienți - 4 buc
Beschreibung: Fotoliu pacienți - 4 buc
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 80530000 Berufsausbildung
Los: LOT-0006
Titel: Stație dedurizare și deferizare - 1 buc
Beschreibung: Stație dedurizare și deferizare - 1 buc
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 80530000 Berufsausbildung