See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaciągnięcie długoterminowego kredytu w kwocie 20 800 000,00 PLN (słownie: dwadzieścia milionów osiemset tysięcy złotych 00/100) na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w kwocie 20 800 000,00 PLN
Beschreibung: Zaciągnięcie długoterminowego kredytu w kwocie 20 800 000,00 PLN (słownie: dwadzieścia milionów osiemset tysięcy złotych 00/100) na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w kwocie 20 800 000,00 PLN
Interne Kennung: BZP.271.46.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zgodnie z art. 139, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający unieważni postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli zaistnieje jedna z przesłanek wskazanych w art. 257 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwości unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: spełniają warunki udziału w postępowaniu opisane w rozdziale II ust. 7 SWZ, nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. https://ted.europa.eu/TED Page 1/5 108 i art. 109 i art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w zakresie wskazanym w rozdz. II ust. 8 SWZ, 5. złożyli ofertę niepodlegającą odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 ustawy Pzp. 5. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej Umowy, w stosunku do treści oferty na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w przypadkach określonych w art. 455 PZP. Szczegółowy wykaz przewidzianych zmian umowy zawarto załączniku nr 4 do SWZ, który jest w całości dostępny na stronie prowadzonego postępowania pod adresem:platformazakupowa/pn/gm_pruszkow 6. Wykonawca składa ofertę zahttps://platformazakupowa.pl pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.plgm_pruszkow
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001