2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fullservice mediabureau: van advies tot facturatie
Beschreibung: Voor deze aanbesteding zoeken we een fullservice mediabureau voor het NWO, waarbij de grootste behoefte komt vanuit het onderdeel NKO. Het fullservice mediabureau moet ons kunnen helpen bij media-advies, mediastrategie, mediaplanning, media-inkoop en facturatie. Onze doelgroep bestaat uit onderwijsprofessionals, lerarenopleiders, onderzoekers en beleidsmakers die werkzaam zijn in de volgende onderwijssectoren: primair onderwijs, voortgezet onderwijs, speciaal onderwijs, mbo, hbo en universiteit. Zie aanbestedingsdocumenten voor meer informatie. Zie aanbestedingsdocumenten voor meer informatie.
Interne Kennung: 2026230
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Voor deze aanbesteding is NWO op zoek naar een fullservice mediabureau. De grootste behoefte aan deze dienstverlening komt vanuit het onderdeel NKO. De opdracht omvat media-advies, mediastrategie, mediaplanning, media-inkoop en facturatie. De dienstverlening richt zich op onderwijsprofessionals, lerarenopleiders, onderzoekers en beleidsmakers binnen het primair onderwijs, voortgezet onderwijs, speciaal onderwijs en hoger onderwijs. Zie aanbestedingsdocumenten voor meer informatie. Zie aanbestedingsdocumenten voor meer informatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst zal naar verwachting worden gesloten voor een vaste periode van twee (2) jaar met de optie om de Raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden één (1) maal eenzijdig te verlengen met een periode van twee (2) jaar. Zie aanbestedingsdocumenten voor meer informatie.