621298-2026 - Ergebnis
Polen – Kunststoffprodukte – Dostawa końcówek do pipet oraz butelek do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa końcówek do pipet oraz butelek do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa końcówek do pipet oraz butelek do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1: Dostawa końcówek do pipet z dwoma warstwami filtra, Część nr 2: Dostawa końcówek do pipet, Część nr 3: Dostawa butelek do hodowli komórkowej.
Vorherige Bekanntmachung261226-2026
Interne KennungWIW-AD.272.15.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Dostawa butelek do hodowli komórkowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa butelek do hodowli komórkowej
Interne KennungWIW-AD.272.15.2026 - Część nr 3