2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Reinigen en Inspecteren van riolering 2027 -2028
Beschreibung: Reinigen en inspecteren van riolen De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst voor een totaalbedrag van ten minste € 200.000,-, exclusief omzetbelasting, per jaar, aan deelopdrachten zal worden verstrekt. Dit bedrag is indicatief en er kunnen geen rechten aan ontleend worden. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 1.500.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: K011731
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90490000 Überprüfung von Abwasserkanälen und Beratung in Sachen Abwasserbehandlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: optie tot verlenging
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K011731
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90490000 Sewer survey and sewage treatment consultancy services
Additional classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services, 90491000 Sewer survey services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: optie tot verlenging