See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa autobusu niskoemisyjnego dla Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 (jednej) sztuki fabrycznie nowego autobusu niskoemisyjnego, klasy MIDI, niskopodłogowego (niskowejściowego), wyprodukowanego w 2026 roku. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. A do SWZ. 3. Miejsce dostawy: siedziba Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o., ul. Kobierska 5, 63-700 Krotoszyn.
Vorherige Bekanntmachung: 465744-2026
Interne Kennung: MZK.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001