Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232152 Bau von Pumpstationen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Kop van Noord-Holland (NL321)
Land: Niederlande
Zusätzliche Informationen: Kreileroord
Wert
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232152 Bouwen van pompstation
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Kreileroord
Waarde