621365-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, mięsa drobiowego i produktów wegetariańskich w 2027r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 WOG zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 WOG w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 6 (sześciu) części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, mięsa drobiowego i produktów wegetariańskich w 2027r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 6 (sześciu) części: - CZĘŚĆ NR 1 – sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość; - CZĘŚĆ NR 2 - sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin; ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin - CZĘŚĆ NR 3 – sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm - CZĘŚĆ NR 4 – sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów - CZĘŚĆ NR 5 – sukcesywne dostawy mięsa drobiowego, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin, ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów. -CZĘŚĆ NR 6 - sukcesywne dostawy produktów wegetariańskich, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość , ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 2e do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 2f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1.1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość.
BeschreibungCZĘŚĆ NR 1 – sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość; Antrykot wołowy b/k kręg., boczek surowy b/k, golonka wieprzowa b/k – pakowana próżniowo, karkówka wieprzowa b/k, łopatka cielęca b/k, łopatka wieprzowa b/k, łopatka wołowa, mięso wieprzowe od szynki b/k drobne, ozorki wieprzowe, ozorki wołowe, polędwica wieprzowa, polędwica wołowa, schab wieprzowy b/k, szynka wieprzowa b/k, udziec cielęcy b/k, wątroba wieprzowa, wołowina ekstra, wołowina zrazowa dolna b/k, żeberka wędzone, żeberka wieprzowe, baleron, boczek wędzony parzony b/k, frankfurterki, kabanosy, kaszanka, kiełbasa biała parzona, kiełbasa jałowcowa, kiełbasa krakowska parzona, kiełbasa krakowska sucha, kiełbasa myśliwska, kiełbasa parówkowa, kiełbasa podlaska, kiełbasa szynkowa wieprzowa, kiełbasa śląska, kiełbasa toruńska, kiełbasa wiejska, kiełbasa zwyczajna, kiełbasa żywiecka, mortadela, ogonówka, parówki z szynki, pasztet wieprzowy pieczony, pasztetowa, polędwica wieprzowa wędzona, rolada z boczku, salami, salceson ozorkowy, salceson włoski, schab pieczony, szynka wieprzowa gotowana, szynka wieprzowa konserwowa, szynka wieprzowa wędzona, bekon z indyka, kabanosy drobiowe, kiełbasa szynkowa drobiowa, kiełbasa drobiowa, parówki z fileta z kurczaka, szynka drobiowa, szynka z indyka, udko drobiowe wędzone, smalec wieprzowy, słonina. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 2e do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 2f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5 Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0002
Titelsukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin; ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin
BeschreibungCZĘŚĆ NR 2 - sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin; ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin: Antrykot wołowy b/k kręg., boczek surowy b/k, karkówka wieprzowa b/k, łopatka wieprzowa b/k, łopatka wołowa, mięso wieprzowe od szynki b/k drobne, polędwica wieprzowa, polędwica wołowa, schab wieprzowy b/k, szynka wieprzowa b/k, wątroba wieprzowa, wołowina ekstra, wołowina zrazowa dolna b/k, żeberka wędzone, żeberka wieprzowe, baleron, boczek wędzony parzony b/k, frankfurterki, golonka wieprzowa, kabanosy, kaszanka, kiełbasa biała parzona, kiełbasa jałowcowa, kiełbasa krakowska parzona, kiełbasa krakowska sucha, kiełbasa myśliwska, kiełbasa parówkowa, kiełbasa podlaska, kiełbasa szynkowa wieprzowa, kiełbasa śląska, kiełbasa toruńska, kiełbasa wiejska, kiełbasa zwyczajna, kiełbasa żywiecka, mortadela, ogonówka, parówki z szynki, pasztet wieprzowy pieczony, pasztetowa, polędwica wieprzowa wędzona, rolada z boczku, salami, salceson ozorkowy, salceson włoski, schab pieczony, szynka wieprzowa gotowana, szynka wieprzowa konserwowa, szynka wieprzowa wędzona, kabanosy drobiowe, kiełbasa szynkowa drobiowa, kiełbasa drobiowa, parówki z fileta z kurczaka, pasztet drobiowy pieczony, szynka drobiowa, szynka z indyka, smalec wieprzowy, słonina. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 2e do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 2f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
LosLOT-0003
TitelSukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm
Beschreibung CZĘŚĆ NR 3 – sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm; Antrykot wołowy b/k kręg., boczek surowy b/k, golonka wieprzowa b/k – pakowana próżniowo, karkówka wieprzowa b/k, łopatka wieprzowa b/k, mięso wieprzowe od szynki b/k drobne, ozorki wieprzowe, polędwica wieprzowa, polędwica wołowa, schab wieprzowy b/k, szynka wieprzowa b/k, udziec cielęcy b/k, wątroba wieprzowa, wołowina ekstra, wołowina zrazowa dolna b/k, wołowina zrazowa górna b/k, żeberka wędzone, żeberka wieprzowe, baleron, boczek wędzony parzony b/k, frankfurterki, golonka wieprzowa, kabanosy, kaszanka, kiełbasa biała parzona, kiełbasa jałowcowa, kiełbasa krakowska parzona, kiełbasa krakowska sucha, kiełbasa myśliwska, kiełbasa parówkowa, kiełbasa podlaska, kiełbasa szynkowa wieprzowa, kiełbasa śląska, kiełbasa toruńska, kiełbasa wiejska, kiełbasa zwyczajna, kiełbasa żywiecka, mortadela, ogonówka, parówki z szynki, pasztet wieprzowy pieczony, pasztetowa, polędwica wieprzowa wędzona, rolada z boczku, salami, salceson ozorkowy, salceson włoski, schab pieczony, szynka wieprzowa gotowana, szynka wieprzowa konserwowa, szynka wieprzowa wędzona, bekon z indyka, filet z piersi indyka wędzony, filet z piersi kurczaka wędzony, kabanosy drobiowe, kiełbasa szynkowa drobiowa, kiełbasa drobiowa, parówki z fileta z kurczaka, pasztet drobiowy pieczony, szynka drobiowa, szynka z indyka, udko drobiowe wędzone, smalec wieprzowy, słonina Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 2e do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 2f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
LosLOT-0004
TitelSukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów
Beschreibung CZĘŚĆ NR 4 – sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych, tłuszczy zwierzęcych, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów; Antrykot wołowy b/k kręg., boczek surowy b/k, golonka wieprzowa b/k – pakowana próżniowo, karkówka wieprzowa b/k, mięso wieprzowe od szynki b/k drobne, polędwica wieprzowa, polędwica wołowa, schab wieprzowy b/k, szynka wieprzowa b/k, udziec cielęcy b/k, wątroba wieprzowa, wołowina zrazowa dolna b/k, wołowina zrazowa górna b/k, żeberka wędzone, baleron, boczek wędzony parzony b/k, frankfurterki, golonka wieprzowa, kabanosy, kaszanka, kiełbasa biała parzona, kiełbasa jałowcowa, kiełbasa krakowska parzona, kiełbasa krakowska sucha, kiełbasa myśliwska, kiełbasa parówkowa, kiełbasa podlaska, kiełbasa szynkowa wieprzowa, kiełbasa śląska, kiełbasa toruńska, kiełbasa wiejska, kiełbasa zwyczajna, kiełbasa żywiecka, mortadela, ogonówka, parówki z szynki, pasztet wieprzowy pieczony, pasztetowa, polędwica wieprzowa wędzona, rolada z boczku, salami, salceson ozorkowy, salceson włoski, schab pieczony, szynka wieprzowa gotowana, szynka wieprzowa konserwowa, szynka wieprzowa wędzona, filet z piersi indyka wędzony, filet z piersi kurczaka wędzony, kabanosy drobiowe, kiełbasa szynkowa drobiowa, kiełbasa drobiowa, parówki z fileta z kurczaka, pasztet drobiowy pieczony, szynka drobiowa, szynka z indyka, udko drobiowe wędzone, smalec wieprzowy, słonina Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 2e do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 2f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
LosLOT-0005
TitelSukcesywne dostawy mięsa drobiowego, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin, ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów
BeschreibungCZĘŚĆ NR 5 – sukcesywne dostawy mięsa drobiowego, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin, ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów. filet z piersi indyka, filet z piersi indyka mrożony, filet z piersi kaczki, filet z piersi kurczaka, filet z piersi kurczaka mrożony, golonka z indyka, kurczak – tuszka, mięso z udźca indyka, noga z kurczaka, noga z kurczaka mrożona, podudzie z kurczaka, skrzydełka z kurczaka, udo z kaczki, wątróbka z indyka, wątróbki z kurczaka, żołądki z kurczaka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 2e do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 2f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
LosLOT-0006
TitelSukcesywne dostawy produktów wegetariańskich, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość , ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm
BeschreibungCZĘŚĆ NR 6 - sukcesywne dostawy produktów wegetariańskich, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość , ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm parówki roślinne, pasztet warzywny, ser roślinny plastry, tofu naturalne, tofu wędzone, wędlina roślinna plastry. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5 części nr 6 określają: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 2e do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 2f do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4,5,6 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2.
Haupteinstufung (cpv): 15894100 Vegetarische Mahlzeiten