2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o. o, ul. Zamkowa 4, 41 – 803 Zabrze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki Nr 1 A, 5.1, 5.2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Konieczność pilnego przeprowadzenia postępowania wynika z faktu, że wcześniejsze postępowania obejmujące przedmiotowy zakres zostały unieważnione z przyczyn formalnych leżących po stronie wykonawcy (pakiet nr 1) oraz z powodu braku ofert (pakiet nr 2, 3) . Obowiązujące umowy zostały wykorzystane w około 98%, a ich przedmiot obejmuje odczynniki i materiały niezbędne do ciągłego wykonywania podstawowych krytycznych badań koagulologicznych, w szczególności PT/INR, APTT, fibrynogenu oraz D-dimerów. Z uwagi na ryzyko całkowitego wyczerpania obecnie obowiązujących umów zachodzi konieczność jego pilnego przeprowadzenia postępowania w procedurze przyśpieszonej, w celu zapewnienia ciągłości dostaw oraz niezakłóconej realizacji diagnostyki koagulologicznej, niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania Szpitala i bezpieczeństwa pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 – Dzierżawa analizatorów koagulologicznych (podstawowego i zastępczego / back up.) wraz z dostawą odczynników i materiałów zużywalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia części 1 jest dzierżawa analizatorów koagulologicznych (podstawowego i zastępczego / back up.) wraz z dostawą odczynników i materiałów zużywalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części określają załączniki Nr 1 A, 5.1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 – Pipety automatyczne wraz z akcesoriami, drobny sprzęt laboratoryjny do hematologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia części 2 jest dostawa pipet automatycznych wraz z akcesoriami, drobnego sprzętu laboratoryjnego do hematologii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części określają załączniki Nr 1 A, 5.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 – Drobny sprzęt do mikrobiologii.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia części 3 jest dostawa drobnego sprzętu do mikrobiologii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części określają załączniki Nr 1 A, 5.2 do SWZ.
621386-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003