See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liečivá pre srdcovocievny systém
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka liečiv pre srdcovocievny systém. Predmet zákazky je rozdelený do 20 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na jednu ucelenú časť a l e b o jednu ponuku na viacero ucelených častí a l e b o jednu ponuku na celý predmet zákazky (časti č. 1 – č. 20). Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť. Uchádzač v rámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Rozdelením zákazky na samostatné časti bez obmedzenia maximálneho počtu častí, na ktoré je možné predložiť ponuky, verejný obstarávateľ uplatňuje sociálne hľadisko vo verejnom obstarávaní v zmysle zákona o verejnom obstarávaní. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 41/VS/OVO/06/25/Ko
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č. 1: C01AA05 digoxín pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 injekčná liekovka s obsahom 0,25 mg liečiva v 1ml. Predpokladané plnenie je 1 968 ampúl v MZ SR schválených liekoch s obsahom 0,25 mg liečiva v 1ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0002
Titel: Časť č. 2: C01CA03 noradrenalín pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom 10 mg liečiva Predpokladané plnenie je 11 200 ampúl s obsahom 10 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0003
Titel: Časť č. 3: C01CA06 phenylephrine pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom 0,5 mg liečiva. Predpokladané plnenie je 1 200 ampúl v MZ SR schválených liekoch s obsahom 0,5mg liečiva počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0004
Titel: Časť č. 4: C01CA24 adrenalín pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 1 mg liečiva V indikácii: • zastavenie srdca - tonizácia myokardu pri kardiopulmonálnej resuscitácii, jemnovlnná fibrilácia komôr rezistentná na defibrilačný výboj; • zlyhávanie periférneho krvného obehu pri dostatočnej náplni krvného riečiska (low-output- syndróm); • anafylaxia, anafylaktický a endotoxínový šok, bronchospazmus, angioedém; • na vazokonstrikciu pri lokálnej anestézii, na obmedzenie kapilárneho krvácania, na dekongesciu slizníc. Predpokladané plnenie je 8 460 ampúl s obsahom 1 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0005
Titel: Časť č. 5: C01CX08 levosimendan pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s obsahom zodpovedajúcim 12,5 mg liečiva. Predpokladané plnenie je 36 liekoviek s obsahom 12,5 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0006
Titel: Časť č. 6: C01DA08 izosorbiddinitrát pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 10 mg liečiva. Predpokladané plnenie je 5 800 ampúl s obsahom 10 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0007
Titel: Časť č. 7: C01EA01 alprostadil pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 20 µg liečiva. Predpokladané plnenie je 1 040 ampúl s obsahom 20 µg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0008
Titel: Časť č. 8: C01EB05 kreatinolfosfát pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 liekovka s obsahom zodpovedajúcim 1 g liečiva. Predpokladané plnenie je 1 060 liekoviek s obsahom 1 g liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0009
Titel: Časť č. 9: C01EB16 ibuprofén pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 liekovka s obsahom zodpovedajúcim 10 mg liečiva. Predpokladané plnenie je 32 liekoviek s obsahom 10 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0010
Titel: Časť č. 10: C02CA06 urapidil pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 25 mg liečiva a 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 50 mg liečiva. Predpokladané plnenie je 7 200 ampúl s obsahom 25 mg liečiva a 3 500 ampúl s obsahom 50 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0011
Titel: Časť č. 11: C03CA01 furosemid pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 20 mg liečiva. Predpokladané plnenie je 54 400 ampúl s obsahom 20 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0012
Titel: Časť č. 12: C03CA01 furosemid pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 125 mg liečiva Predpokladané plnenie je 17 120 ampúl s obsahom 125 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0013
Titel: Časť č. 13: C04AD03 pentoxifylín pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 100 mg liečiva Predpokladané plnenie je 4 600 ampúl s obsahom 100 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0014
Titel: Časť č. 14: C05BA01 organo - heparinoidy pre dermálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 tuba s obsahom 100 IU heparinoidu v 1 g dermálneho krému Predpokladané plnenie je 660 túb s hmotnosťou 100 g v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0015
Titel: Časť č. 15: C05CX iné liečivá stabilizujúce kapiláry ( aescin) pre perorálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 obalená tableta s obsahom 20 mg liečiva Predpokladané plnenie je 86 400 obalených tabliet s obsahom 20 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0016
Titel: Časť č. 16: C07AB02 metoprolol pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 ampulka s obsahom zodpovedajúcim 5 mg liečiva. Predpokladané plnenie je 3 000 ampúl s obsahom 5 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0017
Titel: Časť č. 17: C07AB14 landiolol pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 ampulka s obsahom 300 mg liečiva Predpokladané plnenie je 600 ampúl s obsahom 300 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0018
Titel: Časť č. 18: C08CA06 nimodipín pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 fľaša s obsahom 10 mg liečiva. Predpokladané plnenie je 2 080 infúznych fliaš s obsahom 10 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0019
Titel: Časť č. 19: C09DX04 kombinácia sakubitril – valsartan pre perorálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 obalená tableta s obsahom zodpovedajúcim 24 mg/26 mg kombinácie liečiv Predpokladané plnenie je 2 128 tabliet s obsahom 24 mg/26 mg kombinácie liečiv v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0020
Titel: Časť č. 20: C09DX04 kombinácia sakubitril – valsartan pre perorálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 tableta s obsahom 49 mg/51 mg kombinácie liečiv Predpokladané plnenie 2 464 tabliet s obsahom 49 mg/51 mg kombinácie liečiv v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.