62142-2026 - Ergebnis
Polen – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz z PSZOK-ów i Instalacji Magazynującej (wyszczególnionych w częściach zamówienia)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz z PSZOK-ów i Instalacji Magazynującej (wyszczególnionych w częściach zamówienia)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych (wyszczególnionych w częściach zamówienia), pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz z PSZOK-ów i Instalacji Magazynującej- zamówienie podstawowe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelNiesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, kod odpadu: 20 03 01 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, kod odpadu: 20 03 01 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 400 Mg prawo opcji: 1400 Mg
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji- Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z dyspozycją art. 441 ust. 1 ustawy Pzp- dotyczy wszystkich części zamówienia. 1.1. Zamawiający informuje, że z prawa opcji można skorzystać w całości, w części lub nie skorzystać z niego w ogóle, a Wykonawca z tego tytułu nie będzie miał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zamówienie to będzie realizowane na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe. 1.2. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną masy pierwotnie przewidziane dla poszczególnych części zamówienia podstawowego, w okresie nie przekraczającym terminu, na który została zawarta umowa, 1.3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach określonych w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy - załącznik Nr 11 do SWZ), 1.4. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelBioodpady (odpady kuchenne ulegające biodegradacji wraz z odpadami z ogrodów i parków), kod odpadu:20 01 08 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Bioodpady (odpady kuchenne ulegające biodegradacji wraz z odpadami z ogrodów i parków), kod odpadu:20 01 08 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 1 Mg prawo opcji: 50 Mg
LosLOT-0003
TitelOdpady ulegające biodegradacji, kod odpadu:20 02 01 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Odpady ulegające biodegradacji, kod odpadu:20 02 01 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 100 Mg prawo opcji: 550 Mg
LosLOT-0004
TitelTworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe, opakowania z tworzyw sztucznych i metali, kod odpadu 20 01 99 lub 15 01 02 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe, opakowania z tworzyw sztucznych i metali, kod odpadu 20 01 99 lub 15 01 02 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 100 Mg prawo opcji: 350 Mg
LosLOT-0005
TitelZużyte opony, kod odpadu 16 01 03 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Zużyte opony, kod odpadu 16 01 03 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 10 Mg prawo opcji: 40 Mg
LosLOT-0006
TitelPrzeterminowane lekarstwa, kod odpadów 20 01 32 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w workach lub specjalnych do tego pojemnikach
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Przeterminowane lekarstwa, kod odpadów 20 01 32 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w workach lub specjalnych do tego pojemnikach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0,2 Mg prawo opcji: 1 Mg
LosLOT-0007
TitelOdzież i tekstylia, kod odpadu 20 01 10 lub 20 01 11 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w workach lub luzem
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Odzież i tekstylia, kod odpadu 20 01 10 lub 20 01 11 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w workach lub luzem. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 10 Mg prawo opcji: 50 Mg
LosLOT-0008
TitelOdpady nie kwalifikujące się do odpadów medycznych (igły, strzykawki), kod odpadu 20 01 32 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w specjalnych pojemnikach
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Odpady nie kwalifikujące się do odpadów medycznych (igły, strzykawki), kod odpadu 20 01 32 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w specjalnych pojemnikach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0, Mg prawo opcji: 1 Mg
LosLOT-0009
TitelSkratki, kod odpadu 19 08 01 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Skratki, kod odpadu 19 08 01 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 20 Mg prawo opcji: 30 Mg
LosLOT-0010
TitelZawartość piaskowników kod odpadu 19 08 02 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Zawartość piaskowników kod odpadu 19 08 02 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 10 Mg prawo opcji: 60 Mg
LosLOT-0011
TitelOdpady wielkogabarytowe kod odpadu 20 03 07 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Odpady wielkogabarytowe kod odpadu 20 03 07 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 70 Mg prawo opcji: 180 Mg
LosLOT-0012
TitelInne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe kod odpadu 13 02 08* lub 20 01 26* będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach.
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Inne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe kod odpadu 13 02 08* lub 20 01 26* będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0,1 Mg prawo opcji: 1 Mg
LosLOT-0013
TitelOleje i tłuszcze jadalne kod odpadu 20 01 25 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach.
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Oleje i tłuszcze jadalne kod odpadu 20 01 25 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0,1 Mg prawo opcji: 1 Mg
LosLOT-0014
TitelŚrodki ochrony roślin inne niż wymienione w 20 01 19, kod odpadu 20 01 80 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach.
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Środki ochrony roślin inne niż wymienione w 20 01 19, kod odpadu 20 01 80 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0,1 Mg prawo opcji: 1 Mg
LosLOT-0015
TitelZmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03, kod odpadu 17 09 04 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem.
BeschreibungZagospodarowanie odpadów: Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03, kod odpadu 17 09 04 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 250 Mg prawo opcji: 550 Mg