See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW W RAMACH PROGRAMU LEKOWEGO ORAZ ŚRODKÓW FARMACEUTYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w ramach programu lekowego oraz środków farmaceutycznych. Zamówienie obejmuje dostawę wg asortymentu i w ilościach wskazanych na formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, zawierającym szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia. Przedstawione w nim ilości zawierają szacunkowe zestawienia na okres obowiązywania umowy. W rzeczywistości ilości te mogą być mniejsze, z zastrzeżeniem, że Zamawiający zrealizuje zamówienie w co najmniej 60% wartości zawartej umowy. Asortyment stanowiący przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania zawarte w odpowiednich normach europejskich i być dopuszczony do obrotu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: AZ.291.114.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Część X
Interne Kennung: Część X
Los: LOT-0011
Titel: Część XI
Interne Kennung: Część XI
Los: LOT-0012
Titel: Część XII
Interne Kennung: Część XII
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII
Interne Kennung: Część XIII
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV
Interne Kennung: Część XIV
Los: LOT-0015
Titel: Część XV
Interne Kennung: Część XV
Los: LOT-0016
Titel: Część XVI
Interne Kennung: Część XVI
Los: LOT-0017
Titel: Część XVII
Interne Kennung: Część XVII
Los: LOT-0018
Titel: Część XVIII
Interne Kennung: Część XVIII
Los: LOT-0019
Titel: Część XIX
Interne Kennung: Część XIX
Los: LOT-0020
Titel: Część XX
Interne Kennung: Część XX
Los: LOT-0021
Titel: Część XXI
Interne Kennung: Część XXI
Los: LOT-0022
Titel: Część XXII
Interne Kennung: Część XXII
Los: LOT-0023
Titel: Część XXIII
Interne Kennung: Część XXIII
Los: LOT-0024
Titel: Część XXIV
Interne Kennung: Część XXIV
Los: LOT-0025
Titel: Część XXV
Interne Kennung: Część XXV
Los: LOT-0026
Titel: Część XXVI
Interne Kennung: Część XXVI
621423-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AZ.291.114.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33680000 Pharmaceutical articles
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products, 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Title: Część II
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Title: Część III
Internal identifier: Część III
Lot: LOT-0004
Title: Część IV
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Title: Część V
Internal identifier: Część V
Lot: LOT-0006
Title: Część VI
Internal identifier: Część VI
Lot: LOT-0007
Title: Część VII
Internal identifier: Część VII
Lot: LOT-0008
Title: Część VIII
Internal identifier: Część VIII
Lot: LOT-0009
Title: Część IX
Internal identifier: Część IX
Lot: LOT-0010
Title: Część X
Internal identifier: Część X
Lot: LOT-0011
Title: Część XI
Internal identifier: Część XI
Lot: LOT-0012
Title: Część XII
Internal identifier: Część XII
Lot: LOT-0013
Title: Część XIII
Internal identifier: Część XIII
Lot: LOT-0014
Title: Część XIV
Internal identifier: Część XIV
Lot: LOT-0015
Title: Część XV
Internal identifier: Część XV
Lot: LOT-0016
Title: Część XVI
Internal identifier: Część XVI
Lot: LOT-0017
Title: Część XVII
Internal identifier: Część XVII
Lot: LOT-0018
Title: Część XVIII
Internal identifier: Część XVIII
Lot: LOT-0019
Title: Część XIX
Internal identifier: Część XIX
Lot: LOT-0020
Title: Część XX
Internal identifier: Część XX
Lot: LOT-0021
Title: Część XXI
Internal identifier: Część XXI
Lot: LOT-0022
Title: Część XXII
Internal identifier: Część XXII
Lot: LOT-0023
Title: Część XXIII
Internal identifier: Część XXIII
Lot: LOT-0024
Title: Część XXIV
Internal identifier: Część XXIV
Lot: LOT-0025
Title: Część XXV
Internal identifier: Część XXV
Lot: LOT-0026
Title: Część XXVI
Internal identifier: Część XXVI