See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora vedecko-výskumnej infraštruktúry - vybavenie laboratórií - lab. prístroje pre Ústav molekulovej biológie
Beschreibung: Predmetom zákazky je vybavenie laboratórií - prístroje a zariadenia, ktoré budú slúžiť na vedecko-výskumné aktivity Ústavu molekulovej biológie JLF UK. Podrobná špecifikácia a požiadavky na predmet zákazky sú uvedené v prílohe č. 1 Súťažných podkladov „Opis predmetu zákazky“.
Interne Kennung: 37 OVO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektroforézy s vaničkami a napájacím zdrojom
Beschreibung: Podrobná špecifikácia a požiadavky na predmet zákazky sú uvedené v prílohe č. 1 Súťažných podkladov „Opis predmetu zákazky“.
Interne Kennung: 37 OVO/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Dekontaminačné zariadenia
Interne Kennung: 37 OVO/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Miešacie a trepačkové zariadenia
Interne Kennung: 37 OVO/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Dávkovacie zariadenia
Interne Kennung: 37 OVO/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Pracovný UV dekontaminačný box na prípravu PCR reakcií a prácu s nukleovými kyselinami
Interne Kennung: 37 OVO/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Iluminátor určený na vizualizáciu nukleových kyselín bez použitia UV žiarenia
Interne Kennung: 37 OVO/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: Systém real-time PCR s 96 jamkovým blokom s vyhodnocovacím softvérom pre analýzy kriviek topenia s vysokým rozlíšením
Interne Kennung: 37 OVO/2026-7