2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń backupowych wraz z wdrożeniem i uruchomieniem we wskazanych lokalizacjach oraz przeprowadzeniem szkolenia online.
Beschreibung: Wykonanie przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę 3 szt. urządzeń; 2) wdrożenie (w tym instalacja) i uruchomienie urządzeń; 3) przeprowadzenie szkoleń online z obsługi dostarczonych urządzeń. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania następujących prac: 1) dostarczenie urządzeń; 2) fizyczna instalacja urządzeń w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego w pkt 3 poniżej, przy czym wszystkie elementy urządzenia muszą zostać zamontowane w posiadanych szafach serwerowych typu rack, w sposób umożliwiający ich prawidłową wentylację; Wykonawca zapewni listwy zasilające do podłączenia urządzeń oraz wymagane zasilanie; wymagane jest oznakowanie okablowania połączeniowego; 3) skonfigurowanie Urządzeń do współpracy z istniejącą infrastrukturą serwerową we wskazanych lokalizacjach: a) Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie, ul. Bazylianówka 46, 20-144 Lublin; b) Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi, ul. Traugutta 25, 90-113 Łódź; c) Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie, ul. Mogilska 25, 31-542 Kraków.
Interne Kennung: BDG-ZZP.082.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001