2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering van een elektrische truck gemonteerde hoogwerker
Beschreibung: De levering van een elektrische truck gemonteerde hoogwerker die wordt ingezet voor het onderhouden van bomen en voor het oplossen van calamiteiten. 1 (één) hoogwerker
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1