See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch aparatów USG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 1: 1) dostawa aparatu USG do SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, do poradni kardiologicznej przy ul. Cegielnianej 8 w Warszawie; 2) instalacja i uruchomienie aparatu USG; 3) szkolenie personelu medycznego oraz 4) obsługa serwisowa aparatu USG w okresie gwarancji. Część nr 2: 1) dostawa aparatu USG do SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, do pracowni USG przy ul. Czumy 1 w Warszawie; 2) instalacja i uruchomienie aparatu USG; 3) szkolenie personelu medycznego oraz 4) obsługa serwisowa aparatu USG w okresie gwarancji.
Vorherige Bekanntmachung: 483921-2026
Interne Kennung: 7/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 1: 1) dostawa aparatu USG do SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, do poradni kardiologicznej przy ul. Cegielnianej 8 w Warszawie; 2) instalacja i uruchomienie aparatu USG; 3) szkolenie personelu medycznego oraz 4) obsługa serwisowa aparatu USG w okresie gwarancji.
Los: LOT-0002
Titel: Cześć nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 2: 1) dostawa aparatu USG do SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, do pracowni USG przy ul. Czumy 1 w Warszawie; 2) instalacja i uruchomienie aparatu USG; 3) szkolenie personelu medycznego oraz 4) obsługa serwisowa aparatu USG w okresie gwarancji.