See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Zakładzie opiekuńczo-leczniczym i realizacja zadań Kierownika w tym Zakładzie. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych na dyżurach medycznych w Pawilonie A (lekarz zabezpiecza Oddział Opieki paliatywno-Hospicyjnej, obserwacyjno-zakaźny, Dermatologiczny i Zakład opiekuńczo-leczniczy.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Zakładzie opiekuńczo-leczniczym i realizacja zadań Kierownika w tym Zakładzie. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2026 r. do 31.08.2028 r. wynosi 2640 godzin. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych na dyżurach medycznych w Pawilonie A (lekarz zabezpiecza Oddział Opieki paliatywno-Hospicyjnej, obserwacyjno-zakaźny, Dermatologiczny i Zakład opiekuńczo-leczniczy. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2026 r. do 31.08.2028 r. wynosi 3360 godzin.
Interne Kennung: DSO.113.35.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Zakładzie opiekuńczo-leczniczym i realizacja zadań Kierownika w tym Zakładzie.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Zakładzie opiekuńczo-leczniczym i realizacja zadań Kierownika w tym Zakładzie. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2026 r. do 31.08.2028 r. wynosi 2640 godzin.
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych na dyżurach medycznych w Pawilonie A (lekarz zabezpiecza Oddział Opieki paliatywno-Hospicyjnej, obserwacyjno-zakaźny, Dermatologiczny i Zakład opiekuńczo-leczniczy.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych na dyżurach medycznych w Pawilonie A (lekarz zabezpiecza Oddział Opieki paliatywno-Hospicyjnej, obserwacyjno-zakaźny, Dermatologiczny i Zakład opiekuńczo-leczniczy. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2026 r. do 31.08.2028 r. wynosi 3360 godzin.