2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Sittard- Geleen
Beschreibung: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor een aansprakelijkheidsverzekering voor gemeenten. De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van zeven maal twaalf maanden en zal naar verwachting ingaan per 1 januari 2027 Eventuele verlenging geschiedt onder gelijkblijvende voorwaarden en condities; na het verstrijken van het eerste verzekeringsjaar is indexering conform de van toepassing zijnde CPI (Consumenten Prijs Index) toegestaan. De nadere beschrijving van de opdracht is opgenomen in de sluitnota (Bijlage C.1) .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Sittard- Geleen wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor gemeenten (AVG) en facultatief Goedwerkgeverschapverzekering (GWV) .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: wederzijdse optie tot (stilzwijgende) verlening van elke keer 12 maanden met een maximale looptijd van 10 jaar.