2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur flexibele arbeidskrachten Area Reiniging
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst ten behoeve van de inhuur van flexibele arbeidskrachten door Area Reiniging. De totale omvang van flexibele arbeidskrachten die ingehuurd moet worden bedraagt naar verwachting in de komende jaren gemiddeld 65.000 uur per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst wenst met een (1) inschrijver een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van drie (3) jaar, met twee (2) maal een optionele verlenging van telkens twee (2) jaar.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: