2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting Opsoor Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding van Opdrachtgever is een Overeenkomst te sluiten met drie Inschrijvers voor het leveren van schoonmaakdienstverlening. De focus voor het leveren van schoonmaakdienstverlening ligt op het contracteren van kwalitatief hoogwaardige Dienstverlening. 49 onderwijslocaties met deels kinderopvang totaal 57.376 m2 verdeeld over drie percelen.
Interne Kennung: 1501-102-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het uitvoeren van schoonmaakonderhoud en glasbewassing Totaal 16 locaties met een totale vloeroppervlakte van 19.695m2 en 2.273 m2 glasoppervlakte.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toevoegen locaties van Stichting KinderOpvang Purmerend
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het uitvoeren van schoonmaakonderhoud en glasbewassing Totale vloeroppervlakte van 19.015m2 en 1.209 m2 glasoppervlakte
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Het uitvoeren van schoonmaakonderhoud en glasbewassing Totale vloeroppervlakte van 18.666 m2 en 838 m2 glasoppervlakte
Interne Kennung: 3
621481-2026 - Mededinging
Nederland – Schoonmaken van scholen – Stichting Opsoor Schoonmaakonderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1501-102-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Interne identificatiecode: 3